• Projekt edukacyjny "Spotkajmy się pod miłorzębem"

• W dniu 1 marca, na zaproszenie nauczycielki przyrody, pani Anny Szczepańskiej, odwiedził nas podleśniczy Leśnictwa Babsk, pan Tomasz Smierzchała. Uczniowie klasy 4 i 1 zainaugurowali w ten sposób działania zaplanowane w ramach projektu "Spotkajmy się pod miłorzębem". Pan podleśniczy opowiedział uczniom o drzewach rosnących na naszym terenie, o tym, w jaki sposób można je rozpoznawać. Część teoretyczną dopełniły zadania (ułożenie puzzli, gra memory) oraz spacer po terenie przyszkolnym i rozpoznanie kilku gatunków drzew. Dzieci wysłuchały także czytanej przez pana Tomasz "Bajki o drzewie". Pan podleśniczy odwiedził również dzieci z oddziału przedszkolnego, którym opowiedział o tym, czym jest las i na czym polega jego praca.